Školní družina pomáhá seniorům

Školní družina pomáhá našim seniorům aneb jak jsme se snažili vykouzlit úsměv babičkám a dědečkům

V této těžké době, kdy jsou zakázány návštěvy v domovech důchodců, jsme se rozhodli potěšit babičky a dědečky, kteří v těchto domovech bydlí.

Prvňáčci a druháčci společně s vychovatelkami ze školní družiny vytvořili veselé obrázky, andílky a přáníčka, které byly předány babičkám a dědečkům v Domově s pečovatelskou službou v Rychvaldě, v SeniorParku v Rychvaldě, v Domově pro seniory Karolínka a v Domově pro seniory Medela  Ostravice.

Přejeme všem našim babičkám a dědečkům, ať jsou hlavně zdraví, šťastní a spokojení.

Vychovatelky ŠD Danuše Kozlová, Helena Wozniaková, Monika Bosáková a děti ze školní družiny při ZŠ Rychvald

druhacci

Obrázek 2 z 8