Plody podzimu – výstavka

Podzim je krásné roční období plné barev, které se líbí snad každému. Stejně pestré a barevné jsou i plody podzimu, které najdeme jak v přírodě, tak na zahrádce. Oslovili jsme naše prvňáčky a jejich rodiče, zda by nám pomohli s podzimní výstavkou, která bude nejen barevná a různorodá, ale i poučná pro všechny ostatní žáky. Děti nosily tašky s nejrůznější zeleninou, ovocem, ale i přírodninami, které teď můžeme najít venku. Máme velkou radost, protože výstavka je opravdu povedená a děti se jen usmívají.

Děkujeme všem, kteří něčím přispěli.                                                                                                                                Paní učitelky z prvních tříd

plody-podzimu-1.A-4

Obrázek 2 z 13