Vítr draky pohání nad polem i nad strání.
Ve větru se zamotali, ocasy si zpřetrhali.

To snad nepotká vaše draky na naší společné tradiční DRAKIÁDĚ, která koná se na školním hřišti

dne  9. října 2018 od 14:30.

V případě nepříznivého počasí se drakiáda přesunuje na 16. 10. 2018.

Jako tradičně soutěžíme v létání, nejoriginálnějším jméně a se Spolkem rodičů o Nejmenšího létajícího draka a Nejdelší ručně vyrobený ocas.

Již od letních prázdnin je k dispozici všem, kdo holdují pohybu a posilování vahou vlastního těla, novinka, umístěná na školním hřišti – street workoutová zóna. Dnes, 13. září, došlo k jejímu slavnostnímu otevření za přítomnosti členů Street Workout klubu Karviná, zástupců města, které realizaci umožnilo, i veřejnosti. Číst dále

V letošním školním roce budeme nově otevírat kroužek Veselá věda, jehož náplní budou zábavné VĚDECKÉ POKUSY z chemie, fyziky a biologie pro děti z 1. stupně. Přihlášky a více informací na: www.veselaveda.cz. Kroužek začně od října, 1x týdně, 60 minut, 15 lekcí za pololetí.

Během několika následujících dní bude probíhat přesun informací ze staré verze webu na novou. Pokud Vám tedy budou chybět nějaké zásadní informace, prosíme o strpení, v nejbližší době budou doplněny.