Spolek rodičů

Ahoj všem!

Velká jarní soutěž skončila, sláva vítězům, čest poraženým. Jsme velmi rádi, za účast v soutěži a zde přikládáme stupně vítězů:

I. stupeň

7. Michael Menšík
  8. Ondřej Slíž
  9. Luboš Rutar

A ten, kdo se zúčastnil všech pěti kol, ale neumístil se na stupních vítězů, nemusí zoufat. Dali jsme hlavy dohromady, a protože jsme rádi, že jste se zúčastnili a splnili všechny úkoly, rozhodli jsme se i vám všem věnovat malou cenu útěchy. Ceny se vám budeme snažit doručit ještě do konce školního roku, pravděpodobně přímo do školy.

Všem přejeme krásné prožití prázdnin a budeme se těšit na nějaké další akci

Spolek rodičů při ZŠ Rychvald

Milí žáci!

Uteklo to jako voda a máme tady 5. a poslední kolo Velké jarní soutěže. Toto kolo prověří, jak dobře znáte své město Rychvald a nakonec vlastně i Vaši fyzičku.

5. kolo si můžete užít od 27.5. do 7.6. 2021

Sledujete web školy a naší FB stránku.

Pokyny pro 5. kolo

• Dle nápovědy najdi a navštiv 9 míst, rozmístěných po Rychvaldě.
  • Abys získal body za toto kolo, musíš místa najít všechna a splnit úkol.
  • Na každém místě je viditelně umístěna barevná cedulka a ta Tě nasměruje k dalšímu místu, případně navede, co máš dělat.
  • Z cedulky si opiš, vyfoť nebo zapamatuj heslo – je to pro Tebe důležité!!!

A nakonec malá nápověda – první místo, které hledáš, je KULTURNÍ DŮM v Rychvaldě (GPS souřadnice 49.8671417N, 18.3784867E).

Těšíme se!  Spolek rodičů při ZŠ Rychvald

Milé děti, vážení rodiče.

Spolek rodičů si pro Vás připravil velkou jarní soutěž a tady máme třetí kolo této super soutěže.
Od 29. 4. do 9. 5. bude probíhat 3. kolo a to fotosoutěž s názvem FOTO – fauna, flóra, sport

Soutěžící dítě vyfotí 3 fotografie:

• dítě a zvíře
  • dítě a rostlina
  • dítě při sportu

POZOR! Na každé fotce musí být ještě logo Spolku rodičů (nakreslené, vytištěné), nesmí být přidáno elektronicky. Logo najdeš na každém plakátě Spolku, který je třeba na stránkách školy či na facebooku Spolek rodičů při ZŠ Rychvald.

Na fotkách musí být vidět, že jsi to ty (dítě).

Všechny fotografie se snaž udělat v přírodě.

Buď nápaditý při focení – neupravuj fotky v počítači. Hodnotí se originalita a nápaditost fotek. Dej si záležet na fotkách a logu, nikoliv na počítačovém upravení.

Z fotek udělej koláž a pošli nám ji nejpozději do 9. 5. 2021 na email: soutezim2021@gmail.com.

Do emailu samozřejmě napiš své jméno, příjmení a třídu a do předmětu emailu napiš „Fotosoutěž – 3. kolo“.

Cenu může vyhrát pouze ten, kdo má zaplacený příspěvek Spolku rodičů za daný školní rok.

Kompletní pravidla celé soutěže (5 kol) naleznete na stránkách školy v záložce Spolek rodičů nebo na fb Spolek rodičů při ZŠ Rychvald.

Tak hurá do toho a vyraz za dobrodružstvím.

Spolek rodičů

Milí žáci!

A máme tady 2. kolo Velké jarní soutěže, tentokrát jednoduchý kvíz.

Kvíz si můžete zahrát až do 23.4. (23:00 hod) a opět se soutěží o pěkné ceny!

Je důležité správně se přihlásit do kvízu!

Přečti si pozorně pravidla účasti v kvízu:

·        Daného kvízu se smíš zúčastnit jen jednou
·        Vyber si kvíz podle toho, do jaké třídy chodíš (1. nebo 2. stupeň)
·        Přihlas se svým loginem, který používáš pro komunikaci se školou ( jméno v emailu před @ (4 písmena příjmení a 2 písmena jména )
·        Svým přihlášením se do kvízu souhlasíš s pravidly a zveřejněním login v listině výherců, když vyhraješ
·        V případě výhry Tě budeme kontaktovat na Tvůj školní email

·        Pokud nám neodpovíš a o cenu se nepřihlásíš do 7 kalendářních dní, cena propadne.

·        Soutěžit můžeš, když máš uhrazený příspěvek Spolku rodičů za daný školní rok. Ověř u rodičů

Odkaz na kvíz pro 1. stupeň (1. – 5. třída)

Odkaz na kvíz pro 2. stupeň (6. – 9. třída)

Těšíme se! Spolek rodičů při ZŠ Rychvald

Informace Spolku rodičů

Vážení rodiče

Chtěli bychom Vás tímto informovat, že i přes tuto nelehkou dobu se snažíme pro Vaše ratolesti něco zajímavého vymyslet. Ač bylo pro nás hlavním mottem vytáhnout děti při pořádání akci od počítačů a TV, tak i nás situace přinutila zasednout k právě k těm počítačům a vymyslet něco, aby jsme ani my nezakrněli.
Spustili jsme se školou on-line kvízy, které si děti mohou spustit právě na PC, mobilu či tabletu, aniž by musely opustit teplo domova :).

Samozřejmě se bude hrát o ceny, ale hlavně provětráme mozkové závity Vaších dětí.
Věříme, že to bude zajímavá alternativa pro všechny, neboť očekáváme, že se těchto kvízů zúčastníte i vy a svým dětem pomůžete.

Kvíz pro 1. stupeň:
PIN: 02253773