Úřední deska

Prohlášení o přístupnosti

Forma uveřejňovaných informací je v souladu s vyhláškou č. 64/2008 Sb. o formě uveřejňování informací souvisejících s výkonem veřejné správy prostřednictvím webových stránek pro osoby se zdravotním postižením (vyhláška o přístupnosti) a splňuje všechna pravidla uveřejněná v příloze této vyhlášky.

Charakter některých služeb vyžaduje přihlášení (autentizaci) uživatele k Integrovanému portálu. Mechanizmus přihlášení je založen na použití cookies a javascriptu (viz podmíněně povinné pravidlo č. 3 z Pravidel pro tvorbu přístupných webových stránek z výše zmíněné vyhlášky). Přihlášení vyžadují následující služby:

  • MOODLE
  • e-strava

Web je možné používat na různých výstupních zařízeních. Velikost písma je definována v relativních jednotkách, aby bylo možno písmo zvětšovat či zmenšovat pomocí prohlížeče.

Některé informace nabízíme v podobě stažitelných dokumentů (PDF, DOC, XLS), a to především z důvodu jejich velkého rozsahu či nedostupnosti dokumentů v jiné podobě. Pro zobrazení těchto dokumentů jsou potřeba příslušné prohlížeče, které lze stáhnout zdarma na webech jejich poskytovatelů.

Při potížích se zobrazováním webových stránek www.zsrychvald.cz, kontaktujte prosím správce webu na e-mailové adrese havlinova@zsrychvald.cz