Předvánoční florbalová exhibice

Protože se nezadržitelně přiblížily Vánoce, odložil ve čtvrtek 20. 12. 2018 výběr učitelského sboru klasifikační notýsek a reprezentanti žáků 9. ročníků učební pomůcky a poměřili síly mezi florbalovými brankami. I přestože byl zápas bohatý na akce, výsledkově se zdál docela vyrovnaný. První třetina skončila ve prospěch učitelů 2:0 a druhá třetina dokonce bezbrankovou remízou. Na začátku třetí části hry se deváťáci dostali na dostřel.

Ale učitelé nakonec dostali od deváťáků předčasný dáreček pod stromeček a odnesli si z tělocvičny vítězství 4:2. 9 vyučujících a přátel školy a 8 dívek a chlapců obou devítek se nakonec rozešli smířlivě podáním ruky. A jelikož šlo o exhibiční utkání, tak o zajímavé či humorné situace nebylo nouze. Vždyť to také ocenili diváci hlasitým potleskem (foto zde).

Teď už jen dárečky a hurá na vánoční prázdniny. Přejeme všem příjemně prožité svátky a plno zážitků, třeba jako z našeho exhibičního florbalu.

David Pokluda