e-Twinning a vánoční přání

Na naší škole jsme se před Vánoci zapojili do platformy e-Twinning, což je společenství evropských škol. Přes tuto platformu mohou učitelé a jejich žáci komunikovat, spolupracovat a zapojovat se do projektů a sdílet své nápady. Je to velice zajímavé.

Vzhledem k tomu, že v dnešní době se již dopisy a pohlednice na Vánoce moc neposílají, rozhodli jsme se pro změnu, ještě navíc mezinárodní. Zapojili jsme se do projektu s názvem Christmas cards Exchange 2018 a vyrobili vánoční přání, která jsme rozeslali do světa. Přání jsme posílali do škol v rámci EU a na oplátku jsme i my dostali velice mnoho originálních vánočních přání z různých konců Evropy.

Dětem se projekt líbil a už se těší na další.

Tak zase na jaře na shledanou!

 

Paní učitelky Trčková a Lindáková

a jejich žáci