Organizace výuky od 1. března 2021 – ZMĚNA

Na jednání vlády bylo rozhodnuto o uzavření škol ( viz. krizové opatření č. 200 (dostupné ZDE)).

Od pondělí 1. března budou uzavřeny i 1. a 2. ročníky a také expozitura Václav. Vyučující Vás budou informovat v co nejkratším termínu o způsobu výuky. Rozvrh hodin bude zaktualizován v elektronické žákovské knížce.

Školní družina nebude v provozu.

Školní jídelna (Václav) nebude v provozu, v případě zájmu volejte ZŘ tel.730 521 477.

Školní jídelna (sídliště) bude vydávat obědy do jídlonosičů od 11:00 do 13:00. Obědy mají žáci 1. a 2. tříd odhlášeny, pro přihlášení je nutné kontaktovat paní vedoucí: tel. 730 521 485, popř. na e-mail: jidelna@zsrychvald.cz. Pro ostatní platí informace, které byly umístěny na webu školy (pokud si žák bude chodit pro obědy, je nutné si je přihlásit).

Vrátnice školy bude otevřena pro výdej výukových materiálů od 7:30 do 15:00.

Nadále je možná osobní individuální konzultace s vyučujícím po předchozí domluvě.

 

OŠETŘOVNÉ:  informace o ošetřovném zjistíte např. zde: https://www.cssz.cz/web/cz/aktualni-informace-k-osetrovnemu. Podle nových pravidel škola již nevyplňuje žádné potvrzení.

Děkujeme za spolupráci.