Školní tenis

Na škole se konečně rozjíždí sport.

Po dlouhé odmlce způsobené koronavirovou pauzou se naši žáci konečně dočkali první sportovní soutěže.

V úterý 14. 9. se odehrál v tělocvičně turnaj mladších žáků a žákyň ve stolním tenise. Odpoledne v rámci školního kola přišlo celkem 15 žáků a žákyň. I letos pan ředitel přišel nejen povzbudit soutěžící, ale také s některými poměřit síly. Všichni, kteří našli odvahu a chuť bojovat, byli na konci panem ředitelem pochváleni a odměněni nějakou sladkostí.

O týden později se v tělocvičně utkalo v rámci této školní soutěže také 9 starších žáků a žákyň. Šikovnost za pingpongovým stolem přišlo ukázat 8 chlapců. V kategorii dívek nakonec nastoupila pouze 1 sportovkyně. Poměřila síly alespoň cvičně s některými chlapci a rozhodně jim nebyla lehkým soupeřem. Vítězové nakonec obdrželi diplomy, medaile i sladkou odměnou.

Pro zhlédnutí fotogalerie turnaje klikněte zde.

David Pokluda

Vítězové jednotlivých kategorií:

 

Mladší žáci (chlapci 6. – 7. tříd):

  1. Oprchalský D. –  7. C
  2. Trčka O. –  7. C
  3. Gavron L. –  6. C

 

Starší žáci (chlapci 8. – 9. tříd):

  1. Frycz A.           – 9. B
  2. Ježíšek D. – 9. B
  3. M´Barki A. – 8. B

 

Mladší žákyně (dívky 6. – 7. tříd):

  1. Pulcerová K. –  6. C
  2. Krasňanová J. –  6. B
  3. Ujezdská D.N. –  6. A

 

Starší žákyně (dívky 8. – 9. tříd):

  1. Mrázková A. –  9. A