Angličtina v 1. třídách

    WOW! ENGLISH

    Znalost angličtiny je jedna z věcí, kterou budou naše děti v budoucnu potřebovat. Proto jsme na naší škole nově zařadili angličtinu již od první třídy.     Máme radost, když vidíme, jak moc se prvňáčci na hodinu angličtiny těší. Zejména se těší na kamarády Steva a straku Maggie. Když opět Maggie opustí své hnízdečko, které jí děti připravily, a přiletí k nám do třídy, jsou všichni nadšení.     Angličtina tedy probíhá vždy jednou týdně, žáci se střídají ve dvou rozdělených skupinách.  My dospělí si to velmi pochvalujeme, protože menší počet žáků ve výuce je vždy výhoda.     Ve výuce pracujeme s materiály WOW! ENGLISH, maňáskem straky Maggie a dalšími podpůrnými pomůckami, které Wow! English nabízí. Ať už to jsou zábavné tematické videopříběhy s rodilým mluvčím, písničky s rodilým mluvčím, pracovní učebnice, pracovní listy, obrázkové karty se slovíčky, pexesa, a mnoho dalších věcí, které přirozeně motivují, baví a učí od začátku do konce.

    Největším důkazem, že je angličtina moc fajn, jsou spokojené děti. No, posuďte sami.

                                                                                                                                             Vyučující prvních tříd

AJ-flash-cards-hra-se-slovicky

Obrázek 1 z 11