eTwinning

Jsme moc rádi, že jsme se na naší škole mohli po delší době opět zapojit do platformy e-Twinning, což je největší a nejzajímavější komunita škol v Evropě. E-Twinnig podporuje spolupráci evropských škol postavenou na používání informačních a komunikačních technologií. Učitelé i žáci mohou navzájem spolupracovat a zapojovat se do projektů napříč různými tématy. Letos jsme se zapojili s těmi nejmenšími do projektu s názvem Exchanging cards for Christmas. V době Adventu jsme vyráběli vánoční přání a pohlednice, které jsme rozeslali do Evropy, konkrétně do 17 zemí, mezi nimiž se objevila Itálie, Polsko, Portugalsko, Turecko a jiné. Na oplátku jsme i my dostali mnoho krásných vánočních pohledů, přání a obrázků, které si mohli žáci naší školy prohlédnout na nástěnce

u vrátnice.

Dětem se tento projekt velmi líbil a já věřím, že nebude jediný.

                                                                                                      Paní učitelky z 1.stupně a jejich žáci.

eTwinning

Obrázek 1 z 4