Divadlo 3.A pro první třídy

Naše třída III.A v rámci hodiny Čtenářské dílny nacvičila společně pohádku, kterou jsme četli v čítance. Děti si vyrobily nádherné masky a kulisy. Svou pohádku jsme si natočili na video a pustili si  zpětně na dataprojektoru. No, moc jsme  se u toho nasmáli. A našli jsme také  pár chyb, na které jsme si při vystoupení museli dát pozor. Moc se nám  to líbilo. 
 A co by to bylo za divadlo bez obecenstva?
 Tak jsme pozvali na naše krátké divadlo ty nejmenší z naší školy. Všem dětem se to moc líbilo a herci obdrželi velký, upřímný potlesk. Dokonce si prvňáčci donesli vstupné – balíček sladkostí za odměnu. Poté si i ti malí zkusili sami zahrát pohádku podle předlohy a napoprvé jim to šlo bezvadně. Dlouho jsme čekali, až budeme v plném počtu a nebude nám ke společné návštěvě bránit žádné omezení a hercům vyniknou masky na obličejích. Děkujeme za návštěvu a potlesk. A už  bychom nejradši nacvičili další pohádku. Delší a složitější. To je výzva 🙂 Tak zase někdy u nás. Děkujeme. 
Třída III. A 

smart

Obrázek 1 z 4