Dopravní hřiště – Bohumín

Pozor, jedu!

    V úterý 26.4. se vydali žáci 3.B do Bohumína, aby si v praxi ověřili znalost pravidel silničního provozu i své dovednosti při jízdě na kole.   Na dopravním hřišti děti zjistily, kolik značek, semaforů, čar na silnici i účastníků potřebují sledovat. Také v roli chodců si poradily, ještě občas uskočily cyklistům, kterým kolo ,,vládlo“. Po prvních jízdách žáci získali jistotu, aplikovali přednost v jízdě, přednost chodcům.    Cestou k autobusové zastávce se přesvědčily, jak je důležité věnovat pozornost skutečnému provozu. Dopoledne uplynulo v radostné atmosféře, dětem poskytlo mnoho nového poznání.

                                                                                                                                              Eva Ulmanová

V-akci

Obrázek 1 z 2