Volejbalový vrchol školní sezóny

Prázdniny se nezadržitelně blíží a výběr učitelského sboru se rozhodl s vycházejícími žáky
poměřit vzájemné síly pod volejbalovou sítí. Čtvrteční poledne, 23. 6. 2022, se ve školní tělocvičně
neslo v duchu zajímavého a chvílemi i napínavého exhibičního utkání.
Od začátku prvního setu byl zápas ze strany výběru žáků 9. ročníků opatrný, přesto si
dokázali přes síť vytlouct pro sebe 7 bodů. V druhém setu se žáci rozehráli a doslova své soupeře
drtili. Hned od začátku vedli a díky přesným míčům vyhráli 25:22. Třetí a rozhodující set byl opět pod
taktovkou kantorů. I když v závěru deváťáci statečně odolávali a odvrátili 4 mečboly, zvítězili učitelé
25:16. Během utkání došlo nejednou k divácky pohledným a dlouhým výměnám, dokonce od
profesionálního zápasu k nerozeznání.
I když se 9 vyučujících, 2 dívky a 7 chlapců nakonec rozešli za konečného stavu 2:1, šlo o
příjemně strávený čas na hřišti, kde nebylo nouze o zajímavé či vtipné situace. Ten ocenili nejen
diváci bouřlivým potleskem a skandováním.