Atletická reprezentace přivezla všechny cenné kovy.

Naši nadějní atleti se ve středu 15. 5. 2024 vydali na městské kolo Atletického čtyřboje do
Orlové. A nejen slunné počasí jim přineslo letošní první atletické medaile a poháry. Během
dopoledne celkem 59 dívek a 63 chlapců 7 základních škol měřilo síly ve 4 atletických
disciplínách (60m, vytrvalostní běh, míček/koule, dálka/výška) na školním hřišti a v tělocvičně
ZŠ K. Dvořáčka. Především díky skvělým individuálním výkonům se 20 chlapců a 20 dívek
rychvaldské školy dokázalo v nabité konkurenci prosadit i v letošním městském přeboru této
soutěže v jednotlivých kategoriích. Nejlépe se umístily naše starší žákyně, které si
vybojovaly titul městského přeborníka. Ani starší žáci nezůstali pozadu a sklidili pohár
stříbrný. Naše mladší žákyně a žáci zkompletovali sbírku cenných kovů, jelikož obě kategorie
získaly bronzové poháry. Mezi naše nejúspěšnější jednotlivce letošního městského přeboru
patří zlatá K. Kolková nebo bronzová A. Ševčíková. Mnoho dalších našich reprezentantů se