Odpoledne u pingpongového stolu

I letos pan ředitel přišel nejen povzbudit soutěžící ve stolním tenise, ale také poměřit s našimi žáky síly. V úterý 18. 9. 2018 odpoledne v rámci školního kola stolního tenisu se za pingpongový stůl postavilo panu řediteli 12 soupeřů.

V letošním ročníku se opět jedinému hráči podařilo uzmout cenné vítězství. Adam Frycz překvapil pana ředitele hned v úvodu. Ovšem všichni, kteří našli odvahu a chuť změřit síly, byli na konci panem ředitelem pochváleni a odměněni nějakou sladkostí.

V rámci školní soutěže se utkalo v tělocvičně celkem 18 našich žáků. Soutěžilo 10 chlapců ve dvou věkových kategoriích:  6. –  7. ročník a 8. –  9. ročník. V kategorii dívek přišlo poměřit šikovnost 8 tenistek. Vítězové obdrželi diplomy, věcnou i sladkou odměnou.

David Pokluda

Vítězové jednotlivých kategorií:

Mladší žáci (chlapci 6. – 7. tříd):

1. Frycz A. –  6. B
  2. Labda M. –  6. A
  3. Niesner O. – 6. B

Starší žáci (chlapci 8. – 9. tříd):

1. Šenkýř M.    – 8. B
  2. Pražák A. – 8. B
  3. Stadtherr D. – 8. B

Mladší žákyně (dívky 6. – 7. tříd):

1. Mrázková A. –  6. A