Když se mladým redaktorům plní sny …

,,Proměňte svůj život v sen a své sny ve skutečnost,“ prohlásil Antoine de Saint Exupery. Jeden ze svých snů si splnili zástupci školních redaktorů, když během Rybích slavností vyzpovídali letošní hudební hvězdu  – skupinu Mirai.

Vybraní redaktoři prošli během prvního říjnového týdne užším konkursem a porotu přesvědčili svým odhodláním, jistotou projevu a originálními otázkami.

Samotné setkání s Mirai proběhlo v neméně pohodovém duchu jako je samotná kapela. Záludné a filozofické otázky propojovaly chvíle smíchu a bezprostřednosti. Nejen žáci se přesvědčili o tom, že sláva neodchází s pokorou a ctností a že vše je možná ještě lepší, než se zdá.

Nejen o povídání, lekcích života, japonštiny a chvílích strávených s Miraiem se dozvíte v prvním vydání časopisu Zrcadlo.

Za redaktorský tým Daniela Mirková