SLÁVA NAZDAR VÝLETU …

V pondělí 13. 5. si třídy 3. C a 4. B společně vyjely na školní výlet do Rožnova pod Radhoštěm. První zastávka na Ranči Bučiska byla ve znamení soutěží, při kterých si žáci mohli vyzkoušet lukostřelbu, chození na chůdách nebo skákání v pytli, a také se povozili na koních. Poté pro ně byla nachystána cesta za pokladem místního loupežníka, ale dříve než jej našli, museli se vypořádat s obrovským drakem a zodpovědět několik záludných otázek z českých dějin. Po vydatném obědě jsme se přesunuli do Valašského muzea v přírodě. Prošli jsme si Mlýnskou dolinu a seznámili se s životem našich předků. Nakonec jsme vystoupali až k nádherné Jurkovičově rozhledně, odkud se ti nejodvážnější mohli rozhlédnout po okolí.

Andrea Kochová, Taťána Gränzerová