Městský přebor florbalu mladších žáků

11. 2019 se uskutečnil městský turnaj ve florbalu. Žáci 6. a 7. tříd ZŠ Rychvald jeli s velmi těžkým úkolem, obhájit loňské boje o medaile. Akce se opět odehrávala na orlovském gymnáziu. Mladší žáci byli velice mladým týmem, neboť celkem 3 hráči již hráli v loňském roce, ale dalších 7 hráčů bylo herními nováčky. Aby se klukům podařilo postoupit ze skupiny, museli se umístit na prvním nebo druhém místě. Celkem žáci odehráli tři zápasy s výsledky – 1:1, 2:1 a 0:2. O našem postupu ze skupiny rozhodoval poslední zápas ve skupině, kde škola, která nás porazila, mohla vyhrát maximálně o jeden gól. Nestalo se tak a naši florbalisté nepostoupili na základě horšího skóre. Celkově jsme tak zůstali na 6. místě z 9 škol. Děkujeme všem hráčům za velkou obětavost během hry.

Ivan Jurčík