Herci z Listování navštívili „naše“ žáky

Krásný čtvrteční den 30. ledna si kromě pololetního vysvědčení žáci 2. – 4. tříd a také 6. – 9. tříd zpestřili skoro hodinovým scénickým čtením pod vedením herců z Listování.

Nejdříve byla představena kniha BERTÍK A ČMUCHADLO žákům prvního stupně, kteří se dozvěděli, jestli dokáže tajemný tvor změnit Bertíkův pohled na svět. Následovalo seznámení s obsahem knihy ŽIVOT K SEŽRÁNÍ pro druhý stupeň. Knihu o hladu, pubertě, první lásce a snech některé v sále značně rozesmála. Navštívili nás herci Lukáš Hejlík, Markéta Lánská a Alan Novotný.

V dnešní době je těžké děti obecně „přemluvit“ ke čtení knih, tak alespoň touto formou se je snažíme s některými zajímavými publikacemi seznámit. A teď už je na nich, zdali si knihu zapůjčí. 🙂

Mgr. Radka Křižoščaková