Jsme kreativní

Máme ve škole tvořivé žáky a často o nich ani nevíme. A tak jsme se spolu s klubem Mozek rozhodli zorganizovat soutěž v kreativitě.

V úterý 4. 2. 2020 se třináct mladých umělců setkalo v učebně hudební výchovy, aby prezentovali svá díla. Porota složená ze zástupců všech tříd druhého stupně měla velmi nelehký úkol. Obdivovali a zároveň hodnotili stavby z Lega, modely letadel, náušnice, obrázky, keramické výrobky, uzly, graffiti, výrobky ze dřeva či jiných materiálů. A jak to vše dopadlo?

  1. místo – Patrik Dražil z 9.A za graffiti a kresbu tužkou,
  2. místo – Markéta Pagáčová z 8.A za originální výrobky z různých materiálů,
  3. místo – Kateřina Vlčková z 8.B za krásné keramické výrobky,
  4. místo – Vojtěch Mikuš z 8.B za modely letadel a náušnice

Pro velký úspěch tuto soutěž příští rok rádi zopakujeme a doufáme, že se nám předvede mnohem více tvůrčích osobností než letos. A v kreativitě se meze nekladou. Rádi uvítáme také mladé básníky, grafiky, fotografy, spisovatele či skladatele a další.

Mgr. Leona Hrochová