Návštěva útulku a předání sbírky

V neděli 20.2.2022 jsme společně s rodiči a dětmi navštívili jeden moderní útulek s vlastní veterinární ordinací a komplexním systémem péče o psy a drobná domácí zvířata.  Toto zařízení se nachází v Havířově. Můžete v něm najít psy, fenky, kočky, kocoury a ostatní zvířata. Do útulku jsme se vydali předat velkou sbírku, kterou jsme společnými silami nasbírali. Tímto chceme poděkovat všem, kteří se na sbírce podíleli. Sbíralo se měsíc a tato doba stačila k tomu, abychom do útulku jeli třemi auty s plně naloženými kufry. V útulku jsme viděli fantastické zázemí pro opuštěná zvířata, která vypadala velmi spokojeně. Všem zvířatům přejeme, ať se jim podaří co nejdříve najít toho správného páníčka.

Pro Vaši představu jsme nasbírali:

  1. 181,6 kg granulí
  2. 107 ks konzerv
  3. 73 ks pamlsků
  4. 3 hračky
  5. 20 ks dek
  6. 1 zimní obleček

Za všechny Iva Trčková

20220220_123829

Obrázek 1 z 38