MINIKOPANÁ – MĚSTSKÉ KOLO ORLOVÁ

    Dne 10. 5. 2022 se žáci 2. stupně ZŠ Rychvald zúčastnili v kategorii starších žáků v minikopané. Akce, kde je naše škola pravidelným účastníkem, se odehrála ve sportovním areálu Orlová na umělém trávníku.                                               Starší žáci ve složení – D. Jedlička, Š. Kuznik, J. Chrastina, R. Karásek, M. Bosák, V. Polák, A. Mrázková, D. Stark, M. Martiník, měli v letošním ročníku velkou konkurenci osmi škol. O celkového vítěze se jednotlivé týmy musely utkat ve 4 zápasech. První dva zápasy naší školy dopadly skvěle a po výhrách 5:0, 5:1 jsme postupovali z prvního místa do finále. Finálové dva zápasy naší školy byly již velmi vyrovnané 2:1, 1:2. Osud si zahrál i se zápasy našich soupeřů, neboť všechny finálové týmy dosáhly stejného skóre. Musely tedy rozhodovat penalty. Po dlouhém boji v penaltovém rozstřelu se nakonec naše škola radovala z 2. místa. Získala tak vstupenku do okresního finále, které se bude konat v Karviné.

    Děkujeme všem hráčům za nádherný zážitek z jejich hry. Těšíme se na okresní kolo.

                                                                                                                                                         Ivan Jurčík

vyhra-5-0-zakladni-kolo

Obrázek 1 z 4