Atletický Čtyřboj

Dne 13. 6. se konal Atletický čtyřboj v Orlové. Hostující školou byla ZŠ Dvořáčka. Disciplíny čtyřboje se skládaly z běhu na 60 m, skoku dalekého nebo vysokého, hodu míčkem, nebo vrch koulí a konečnou disciplínou byl vytrvalostní běh podle kategorie od 600 m do 1000 m. Již jednou se čtyřboj z rozmaru počasí odkládal a i tento den nás pokoušelo. Atletům to však nevadilo a vydali ze sebe maximum. Ukázali jsme, že rychvaldskou školu není radno podceňovat. Výkony našich žáků byly vynikající a právem si přivezli 3 poháry družstev za druhá místa – mladší i starší žákyně i starší chlapci.  

Žáci si přivezli za své výkony spoustu medailí i za jednotlivé disciplíny. Přesněji získali neuvěřitelných 9 zlatých, 4 stříbrné a 6 bronzových medailí. Rekordmanem byl Simon Biggs, který měl hned čtyři. Agáta Mrázková získala tři medaile stejně jako Katka Nadkanská a po dvou pak Šimon Blatoň, František Moldrzyk a Anna Tomášková. Jednu medaili vybojovali také Filip Plecháček, Jan Chrastina, Sofie Anastazovská a Klaudie Pulcerová. Jednu medaili získali ještě Filip Plecháček, Jan Chrastina, Sofie Anastazovská a Klaudie Pulcerová.

Všem sportovcům gratulujeme.