NÁVŠTĚVA ÚTULKU A PŘEDÁNÍ SBÍRKY

V pondělí 5. 12. 2022 jsme opět navštívili útulek s vlastní veterinární ordinací a komplexním systémem péče o psy a drobná domácí zvířata v Havířově. V tomto útulku se nachází psi, kočky, ale také morčata, křečci, a dokonce i králíčci. Do útulku jsme se vydali předat sbírku, kterou jsme společnými silami nasbírali. Tímto chceme poděkovat všem, kteří se na sbírce podíleli. Sbíralo se od začátku listopadu do Mikuláše a podařilo se vybrat plné dva kufry nejrůznějších potřeb pro zvířata. Útulek je velmi moderní, čistý. Práce zaměstnanců útulku je opravdu úctyhodná. Kéž by zima byla krátká a mírná a všechna zvířata našla toho pravého páníčka.

Nasbírali jsme:

102 kg granulí, 89 konzerv, 89 pamlsků, 24 přikrývek a dek, 10 hraček, 9 náhubků, vodítek a obojků

Za všechny děkují Daniela Lindáková a Iva Trčková

IMG-5449

Obrázek 1 z 5