Soutěž ve šplhu – Orlovská veverka

Dne 1. března se konala vysoce napínavá soutěž ve šplhu na Základní škole Ke Studánce v Orlové, která přilákala účast sedmi škol z okolí. Tato akce, nazvaná Orlovská veverka, přinesla vzrušující chvíle pro žáky prvního i druhého stupně. Zúčastněné školy se předvedly ve svých šplhacích schopnostech a odhodlání v boji o cenné medaile. Celkem bylo uděleno 7 medailí pro žáky prvního stupně a 4 medaile pro žáky druhého stupně. Základní škola Rychvald se nakonec vyšplhala na první příčku v celkovém hodnocení, čímž potvrdila vynikající formu a dovednost svých žáků.

Tato událost nejen posílila sportovního ducha mezi žáky, ale také přinesla pocit společenství a soutěživosti mezi školami. Gratuluji všem vítězům a účastníkům této události a těším se na další ročník Orlovské veverky!

Žáci v jednotlivcích získali:

  1. místo – Timea Bocková, Robin Pulcer, Karolína Rusková, Sára Křižoščáková, 

                        Matěj Boršoš, Jakub Koběrský

  1. místo – Julie Kovaříková, Daniel Oprchalský
  2. místo – Jan Papala, Karel Prokop, David Veselý

Další soutěžící: Viktorie Prokešová, Julie Oravová, Daniel Krůček, Gabriela Fišerová, Pavla Grabovská, Klára Ptáčková, Kryštof Sklárčík

ChatGPT a D. Lindáková

20240301_093513

Obrázek 1 z 13