Pěvecká soutěž na 1. stupni

  V úterý 19. 2. se naše škola proměnila v pódium slávy, kde se celkem 38 mladých zpěváků z 1. až 5. tříd představili ve svém nejlepším kabátě. Rozděleni do dvou kategorií – mladší a starší žáci, soutěžící předvedli širokou škálu písní, od klasiky až po moderní hity. Porota složená z učitelů  nenechala nic náhodě a důkladně posoudila každé vystoupení. Vybrali jsme ty nejvýraznější a nejtalentovanější zpěváky, kteří zazářili v této soutěži.

    Představujeme vítěze:

V kategorii mladších žáků 1. a 2. třídy:

  1. místo – R. Dylušová ( 1. C)
  2. místo – V Grabovská ( 2. A)
  3. místo – B. Kvašňovská ( 1. A)

V kategorii starších žáků 3. až 5. třídy:

  1. místo – E. Mitzová ( 5. B)
  2. místo – M. Ochmanová ( 4. C)
  3. místo – S. Dziková ( 3. B)

    Gratulujeme všem vítězům i všem účastníkům, kteří přinesli do naší soutěže svůj talent a radost zpěvu. Těšíme se na další hudební dobrodružství.

    Chat GPT a D. Lindáková

20240319_135015

Obrázek 1 z 5