,,DÁME GÓLA, DÁME!“  FANDILI NAŠI ŽÁCI V PARA HOKEJI

Dne 30.4.2019 jsme měli jedinečnou možnost zajet s některými žáky na Mistrovství světa v Para hokeji do  Ostravar Arény (viz. foto zde). Ředitel školy vybral třídy 6.A (tř. uč. G. Pustějovská) a  9.B (tř. uč. L. Hrochová). Obě třídy si to zasloužily za velmi aktivní práci pro školní klub Mozek a výborné bodové skóre v soutěži mezi třídními kolektivy.

    Žáci zhlédli zápas Švédko – Japonsko. Někteří fandili Švédsku a jiní zase Japonsku, každopádně jsme si to užili a byli jsme svědky toho, kdy Švédsko díky samostatným nájezdům vyhrálo 2:0. Mládež s neuvěřitelným nadšením sledovala, co všechno dokážou lidé s handicapem.

Všem hokejistům patřil náš obdiv a někteří žáci se i s rodiči na stadion vrátili ve večerních hodinách, aby fandili našim para hokejistům.

Moc děkujeme za tuto skvělou příležitost panu Lukáši Oprchalskému, který naší škole věnoval volné vstupenky a také Spolku rodičů za financování autobusové dopravy.

 

Leona Hrochová