DEN MAZLÍČKŮ – 1. ROČNÍK

Dne 30. května 2019 proběhl na naší škole první ročník akce s názvem DEN MAZLÍČKŮ.

Všechny děti mají přece rády zvířata a je víc než jisté, že spousta z nich je má také doma. Tak proč se s nimi nepochlubit!

A tak se ve čtvrtek odpoledne proměnil prostor před naší školou v malou zoologickou zahradu, ve které bylo k vidění mnoho krásných zvířátek se svými páníčky.

Na výstavě byli psi, kočky, štěňátka, ptáčci, morčátka, křečci, ježek i jedna strašilka a mnoho dalších.

Své mazlíčky vystavovalo celkem 54 dětí a o nej mazlíčka hlasovalo více než 100 dětí.

Nejroztomilejší mazlíček štěňátko patřil Růženě Blejchařové.

Nejchlupatější mazlíček králík patřil Lilianě Michalcové.

Nejexotičtější mazlíček papoušek patřil Jakubu Byrtovi.

Všem dětem a jejich rodičům děkujeme za účast a podporu navzdory nehezkému počasí.  Poděkování patří také žákům 2. stupně, kteří v rámci klubu Mozek pomohli při organizaci akce. Samozřejmě děkujeme Spolku rodičů, který do soutěže věnoval krásné ceny.

Za rok na shledanou!

Za učitele 1. stupně I. Trčková