9.B se zapojila do charitativní sbírky Krabice od bot

Letos se žáci společně s třídní učitelkou rozhodli, že pomůžou těm, kterým v životě moc štěstí nepřálo. Nejdříve se zamysleli nad maličkostmi, které by mohli darovat. Třídou se jen ozývalo: „Já můžu donést plyšáky, já zase nějaké auto, stejně mi to jen doma leží a nikdo si s tím nehraje.“ A o tom přesně charitativní sbírka Krabice od bot je, donést něco, co jiní doma už nevyužijí, popř. koupit drobnost, která jiným udělá takovou radost, že se to ani slovy popsat nedá. A co je víc, než vidět slzy radosti a úsměv od ucha k uchu? Nakonec se z toho vyklubalo 7 krabic plných krásných dárků.

Moc děkuji všem žákům z 9.B, kteří přispěli buď celou krabicí nebo alespoň drobností. Především děkuji Martině Grümannové, Nikol Rentové a Elišce Široké za plné krabice, dále také ostatním, Danielovi, Anetě, Zuzce, Frantovi, Pavlovi, Adamovi, Petrovi, Lucce, Matyášovi a Vojtovi.

Třídní učitelka Radka Křižoščaková