Zápis do prvních tříd – 2021

Základní informace ke konání zápisu naleznete v dokumentu Informace k zápisu. Všechny možnosti absolvování letošního zápisu do 1. tříd jsou uvedeny v dokumentu: Průběh zápisu.

V případě elektronického podání žádosti zasílejte na mail zástupce ředitele: granzerova@zsrychvald.cz (datum na žádosti o přijetí nejdříve od 1. 4. 2021).

Možné je využít také podání poštou, případně dokumenty odevzdat na vrátnici školy či vhodit do školní  poštovní schránky.

V případě Vaší osobní účasti (pouze v nezbytných případech) je nutná rezervace data a času na telefonním čísle: 730 521 487 (možno volat každý pracovní den v čase od 8:00 do 15:00, pátek do 13:00). Rezervaci po část Školní 1600 (část Školní) můžete provést nejpozději do pondělí 5. 4. do 14:00. Rezervaci pro část Petřvaldská 632 (část Václav) můžete provést nejpozději do pondělí 12. 4. do 14:00.

Zápis 2021
Informace k zápisu (zde)
Průběh zápisu (zde)

Formuláře k zápisu Informativní dokumenty