Adventní čas v družince

Rok se s rokem sešel a opět nám nastal krásný předvánoční čas. Volné chvíle v družince jsme využili k výrobě „Pana Perníčka“.  Také jsme vytvořili adventní kalendář s úkoly. Při plnění jednotlivých úkolů děti dostávaly body pro své družstvo nebo nějakou mlsku. Celou předvánoční atmosféru nám umocňovaly vánoční koledy, které nám hrály děti navštěvující ZUŠ. Děti, které neuměly hrát na klávesy, to měly ulehčené tím, že měly jednotlivé notičky popsány. Pohybovým aktivitám jsme se také nevyhýbali. V tělocvičně jsme si udělali balónkové závody. Adventní rozjímání bylo moc fajn a teď už se jen těšit, co nám Ježíšek nadělí. Pohodové vánoční svátky přejí děti z 5. oddělení s paní vychovatelkou Veronikou.

                                                                                                                            Za ŠD Veronika Pokludová

20211126_132345

Obrázek 1 z 5